Wnętrza

Sesje wnętrzarskie kocham równie mocno jak fotografowanie ludzi. I to nieprawda, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. U mnie te pozornie różne dziedziny fotografii, bo z jednej strony człowiek, z drugiej martwa natura, całkiem dobrze się uzupełniają. Wszak wnętrza nie istnieją bez człowieka, to przez niego i dla niego są tworzone. Zawsze staram się przemycić w zdjęciach wnętrz, które robię, jakiś ludzki pierwiastek. Tak by było widać, że jest w nich życie. Do tego jestem perfekcjonistką, dbam o staranne komponowanie kadrów oraz wyeksponowanie atrakcyjnych detali. 

Światło naturalne to najdoskonalsze światło do zdjęć. Jeśli światło sztuczne, to tylko zastane. Podstawą zdjęć wnętrz jest dla mnie klimat i kolory. Zajmuję się też stylizacją, więc jeśli rozważacie sprzedaż lub wynajęcie mieszkania - dobre zdjęcia to 90% sukcesu. Przykład: zostałam poproszona o zrobienie zdjęć mieszkania, którego właściciele przez kilka miesięcy nie mogli wynająć. Po wystawieniu oferty z moimi zdjęciam, tego samego dnia znalazł się chętny.

Zdjęcia wnętrz mojego autorstwa zdobią szatę graficzną Zamku w Roztoce (www.zamekroztoka.pl) oraz Pałacu w Rajkowie (www.palacrajkowo.pl). Współpracuję z restauracjami, hotelami oraz osobami prywatnymi. Serdecznie zapraszam do współpracy!