O mnie

Fotografia to moja pasja. Przez obiektyw aparatu patrzę od kilkunastu lat i staram się uchwycić piękno, którego doświadczam na każdym kroku. 

Fotografuję z wykorzystaniem naturalnego światła. Wierzę w doskonałość natury, dlatego najbliższa jest mi fotografia naturalna. Uwielbiam zmarszczki, piegi, fakturę skóry. Dzięki nim zdjęcie żyje. 

Jestem estetką, dużą wagę przykładam do starannego kadrowania. Zarówno w fotografii, jak i w życiu wyznaję zasadę "mniej znaczy więcej". 

W każde zdjęcie wkładam całe moje serce. Tak właśnie spełniam swoje największe marzenie: robię to, co kocham.

Codziennie doświadczamy piękna, ja mogę je dla Was zatrzymać w fotografiach.

Uważam, że nie tylko specjalne okazje są powodem do zrobienia zdjęcia, zwykła codzienność potrafi być równie piękna. Odwiedzając Was w Waszych domach, unikam ustawiania, staram się ukradkiem rejestrować. Przekonajcie się sami, dopiero wtedy dzieje się magia!

Oferuję Wam artystyczne fotografie portretowe, produktowe, rodzinne, narzeczeńskie, noworodkowe. Od niedawna w mojej ofercie jest też fotografia ślubna, najchętniej blisko natury. Ponadto zajmuję się stylizacją mieszkań i fotografią wnętrz. Kocham się w starych meblach i podupadłych starych domach z Dolnego Śląska. Lubię zapach lawendy i naftaliny. Kolekcjonuję albumy mistrzów fotografii, na mojej liście marzeń nadal widnieje Peter Lindbergh :)

Gdybym nie zajęła się fotografią, urządzałabym ludziom wnętrza w stylu vintage i odnawiała stare meble.

Mieszkam w okolicach Bydgoszczy, ale aby tylko zrobić Wam zdjęcia, bez problemu dojadę do Torunia, Warszawy, Poznania, Trójmiasta, Szczecina, Wrocławia., Krakowa. 

Jeśli macie kilkudniowe maleństwo i boicie się zabierać je w podróż, bez problemu przyjadę na sesję noworodkową do Waszego domu, z drewnianą kołyską pod pachą :) 

W sezonie wiosna - jesień zabiorę Was w magiczne miejsca w plenerze. Mam ich mnóstwo w zanadrzu!

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy: 

nataliawbruklinieniezginie@gmail.com

Kontakt

FOTOGRAFIA Natalia Kapsa

nataliawbruklinieniezginie@gmail.com

t. 696 418 555

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon

© 2018 by Natalia Kapsa. All rights reserved.