Zamów sesję

 

Fotografując przez 15 lat wyrobiłam sobie indywidualny styl i fotograficzne spojrzenie. Nieustannie poszerzam swoje umiejętności na profesjonalnych kursach i warsztatach. Fotografuję na najwyższej klasy sprzęcie fotograficznym, bo liczy się dla mnie jakość. Zawsze jakość, nie ilość. Z tego też względu wnikliwie selekcjonuję kadry, jakie ode mnie dostaniecie. Podobnie wybieram dla Was najwyższej jakości wydruki.

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie. Najpierw chcę poznać Wasze oczekiwania, co znacznie ułatwi nam współpracę i spędzony wspólnie czas. Każde zdjęcie z sesji jest przeze mnie starannie retuszowane (niedoskonałości skóry, korekcja perspektywy, drobne ulepszenia, ale wszystko w sposób, aby osiągnąć efekt jak najbardziej naturalny. Do tego jak najlepsze wydobycie kolorów. Z tego powodu nie bądźcie zdziwieni, że nie dostaniecie zdjęć następnego dnia po sesji - profesjonalna obróbka graficzna zdjęć, jaką wykonuję, to wielogodzinna praca przy komputerze.

 

Oferta

1. Sesja rodzinna/ciążowa odbywa się w Waszym domu lub w plenerze, trwa 2-3 godziny, cena 700 zł za 20 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu. Mini pakiet 10 zdjęć - 400 zł. Za każde dodatkowe zdjęcie 30 zł. Możliwość zamówienia fotoksiążki lub wydruków pojedynczych fotografii za dodatkową opłatą. Cena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

2. Sesja noworodkowa odbywa się w Waszym domu lub w plenerze, trwa 2-3 godziny, cena od 700 zł za 20 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu. Mini pakiet 10 zdjęć - 450 zł. Za każde dodatkowe zdjęcie 30 zł. Mam do dyspozycji drewnianą kolebeczkę dla noworodka, kocyki, chusty, retro zabawki, wszystko wliczone w koszt sesji. Możliwość zamówienia fotoksiążki lub wydruków pojedynczych fotografii za dodatkową opłatąCena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

3. Sesja produktowa/wnętrza - cena ustalana indywidualnie w zależności od zlecenia - zapytaj o szczegóły.

4. Sesja narzeczeńska - sesja w plenerze, 2-3 godziny, cena od 1.000 zł za 30 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu, możliwość zamówienia fotoksiążki lub wydruków pojedynczych fotografii za dodatkową opłatąCena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć. Szczególnie polecam plener w malowniczym Zamku Roztoka - zajrzyj do zakładki Zamek Roztoka.

5. Sesja ślubna - cena od 2.900 zł plus ewentualne koszty dojazdu i noclegu, możliwość zamówienia fotoksiążki za dodatkową opłatąCena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć. Cena ustalana jest indywidualnie po rozmowie z Wami i uzależniona jest od rodzaju ceremonii. Posiadam upoważnienie do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych.

6. Sesja analogowym aparatem - średni format 6x6 - odbywa się w Waszym domu lub w plenerze, trwa 2-3 godziny, cena 1.000 zł za 20 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu, możliwość zamówienia fotoksiążki za dodatkową opłatą. Cena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie, skanowanie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

 

7. Sesja na prezent - voucher na sesję fotograficzną dostosowany pod konkretną osobę, ważny 3 miesiące od dnia zakupu. Pakiet 1 - cena 300 zł za 5 zdjęć w formie cyfrowej poddanej autorskiej obróbce graficznej plus ewentualne koszty dojazdu na miejsce sesji. Pakiet 2 - cena 500 zł za 10 zdjęć w formie cyfrowej poddanej autorskiej obróbce graficznej plus ewentualne koszty dojazdu na miejsce sesji.

1/4

Fotoksiążka

FOTOGRAFIA Natalia Kapsa

nataliawbruklinieniezginie@gmail.com

t. 696 418 555

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon

© 2018 by Natalia Kapsa. All rights reserved.