Zamów sesję

NOWOŚĆ sesja na prezent - nie wiesz jaki prezent sprawić bliskiej Ci osobie? Sesja na prezent będzie wyjątkową i bezcenną pamiątką na lata, przekonaj się sam! Cena 500 zł za 12 zdjęć w formie cyfrowej poddanej autorskiej obróbce graficznej plus ewentualne koszty dojazdu na miejsce sesji.

 

1. Sesja rodzinna/ciążowa odbywa się w Waszym domu lub w plenerze, trwa 2-3 godziny, cena od 800 zł za 30 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu. Mini pakiet 10 zdjęć - 450 zł. Za każde dodatkowe zdjęcie 30 zł. Możliwość zamówienia fotoksiążki za dodatkową opłatą. Cena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

2. Sesja noworodkowa odbywa się w Waszym domu lub w plenerze, trwa 2-3 godziny, cena od 800 zł za 30 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu. Mini pakiet 10 zdjęć - 450 zł. Za każde dodatkowe zdjęcie 30 zł. Mam do dyspozycji drewnianą kolebeczkę dla noworodka, kocyki, chusty, retro zabawki, wszystko wliczone w koszt sesji. Możliwość zamówienia fotoksiążki za dodatkową opłatąCena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

3. Sesja wizerunkowa/lifestylowa odbywa się w miejscu przez Was wybranym lub w plenerze, trwa 2-3 godziny, cena 70 zł od zdjęcia w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu. Cena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

4. Sesja produktowa/wnętrza - cena 70 zł od zdjęcia w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu. Cena uwzględnia mój czas poświęcony na stylizację, zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć. W przypadku zamówienia większej ilości zdjęć lub stałej współpracy, cena jest odpowiednio niższa.

5. Sesja narzeczeńska - sesja w plenerze, 2-3 godziny, cena od 1.400 zł za 40 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu, możliwość zamówienia fotoksiążki za dodatkową opłatąCena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

Moim marzeniem jest zrobienie sesji narzeczeńskiej lub pleneru ślubnego w górach, jeśli marzycie podobnie, serdecznie zapraszam do kontaktu :)

6. Sesja ślubna - cena od 2.900 zł plus ewentualne koszty dojazdu i noclegu, możliwość zamówienia fotoksiążki za dodatkową opłatąCena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć. Cena ustalana jest indywidualnie po rozmowie z Wami i uzależniona jest od rodzaju ceremonii. Posiadam upoważnienie do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych.

7. Sesja analogowym aparatem - średni format 6x6 - odbywa się w Waszym domu lub w plenerze, trwa 2-3 godziny, cena 1.000 zł za 20 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu, możliwość zamówienia fotoksiążki za dodatkową opłatą. Cena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie, skanowanie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon

© 2018 by Natalia Kapsa. All rights reserved.