FOTOGRAFIA Natalia Kapsa

nataliawbruklinieniezginie@gmail.com

t. 696 418 555

banerwanna.jpg

Zamów sesję

 

Fotografując przez 15 lat wyrobiłam sobie indywidualny styl i fotograficzne spojrzenie. Nieustannie poszerzam swoje umiejętności na profesjonalnych kursach i warsztatach. Fotografuję na najwyższej klasy sprzęcie fotograficznym, bo liczy się dla mnie jakość. Zawsze jakość, nie ilość. Z tego też względu wnikliwie selekcjonuję kadry, jakie ode mnie dostaniecie. Podobnie wybieram dla Was najwyższej jakości wydruki.

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie. Najpierw chcę poznać Wasze oczekiwania, co znacznie ułatwi nam współpracę i spędzony wspólnie czas. Każde zdjęcie z sesji jest przeze mnie starannie retuszowane (niedoskonałości skóry, korekcja perspektywy, drobne ulepszenia), ale wszystko w sposób, aby osiągnąć efekt jak najbardziej naturalny. Do tego jak najlepsze wydobycie kolorów. Z tego powodu nie bądźcie zdziwieni, że nie dostaniecie zdjęć następnego dnia po sesji - profesjonalna obróbka graficzna zdjęć, jaką wykonuję, to wielogodzinna praca przy komputerze.

Dla mnie sesje, to nie tylko zlecenie, zrobienie zdjęć i skasowanie wynagrodzenia. Nie umiem pracować na wyścigi i bez emocji. Potrzebuję 2-3 godz. na jedno spotkanie. Potrzebuję Was trochę poznać, oswoić, w końcu otworzyć. Dla mnie sesje to przede wszystkim spotkania z Wami, wymiana energii, odkrywanie punktów wspólnych i nawiązanie relacji, co pozwala na stworzenie wyjątkowych kadrów. Za to jestem wdzięczna i za to Wam dziękuję!

 

Oferta

1. Sesja rodzinna/ciążowa/noworodkowa - odbywa się w Waszym domu lub w plenerze, trwa 2-3 godziny, cena 900 zł za 25 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu (każde dodatkowe zdjęcie 30 zł.). Mini pakiet 15 zdjęć - 550 zł (każde dodatkowe zdjęcie 40 zł.). Możliwość zamówienia fotoksiążki lub wydruków pojedynczych fotografii za dodatkową opłatą. Cena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

2. Sesja indywidualna/lifestyle - cena od 550 zł za 15 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu. Za każde dodatkowe zdjęcie 40 zł. Możliwość zamówienia fotoksiążki lub wydruków pojedynczych fotografii za dodatkową opłatą. Cena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

3. Portret artystyczny  - cena 190 zł za zdjęcie w formie cyfrowej poddane profesjonalnemu retuszowi nadającemu zdjęciu malarski charakter + wydruk wysokiej jakości w formacie 30x40 cm plus ewentualne koszty dojazdu na miejsce sesji. 

4. Sesja na prezent  - spersonalizowany voucher na wybraną sesję - zapytaj o szczegóły.

5. Sesja produktowa/wnętrza - cena ustalana indywidualnie w zależności od zlecenia - zapytaj o szczegóły.

6. Sesja narzeczeńska - sesja w plenerze, 2-3 godziny, cena od 1.200 zł za 40 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu, możliwość zamówienia fotoksiążki lub wydruków pojedynczych fotografii za dodatkową opłatąCena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć. Szczególnie polecam plener w malowniczym Zamku Roztoka - zajrzyj do zakładki Zamek Roztoka.

7. Sesja ślubna - cena od 2.900 zł plus ewentualne koszty dojazdu i noclegu, możliwość zamówienia fotoksiążki za dodatkową opłatąCena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć. Cena ustalana jest indywidualnie po rozmowie z Wami i uzależniona jest od rodzaju ceremonii. Posiadam upoważnienie do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych.

8. Sesja analogowym aparatem - średni format 6x6 - odbywa się w Waszym domu lub w plenerze, trwa 2-3 godziny, cena 1.000 zł za 20 zdjęć w formie cyfrowej plus ewentualne koszty dojazdu, możliwość zamówienia fotoksiążki za dodatkową opłatą. Cena uwzględnia mój czas poświęcony na zrobienie, skanowanie i autorską obróbkę cyfrową zdjęć.

FOTOGRAFIA Natalia Kapsa

nataliawbruklinieniezginie@gmail.com

t. 696 418 555

Fotoksiążka

Jak często przeglądacie zapisane na dyskach fotografie? Pewnie tylko od święta. Wydrukowane wspomnienia żyją dłużej! Oferuję Wam możliwość zamówienia najwyższej jakości profesjonalnych fotograficznych wydruków w postaci fotoksiążki, pojedynczych zdjęć lub fotoobrazów. Cena uzależniona jest od formatu i ilości stron - zapytaj o szczegóły mailowo.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5